سلام بر نمایشگاه 21 نمایشگاه شگفتی ها

۱ - راستش وقتی چند روز جلوتر فهمیدیم که غرفه مون کجاست کلی خوشحال شدیم و احساس کردیم که امسال نمایشگاه کمی تا قسمتی با نمایشگاه های قبلی  فرق دارد.

۲ - وقتی هم به سروقت غرفه مون رفتیم دیدیم که به به به به پارتیشن های سالهای قبل عوض شده و فضا هم کمی بزرگتر شده است. (فاصله هر ستون پارتیشن دقیقا ۱ متر است)
 
۳ - وای خدای من اینو دیگه نمیشه نگفت و تو بوق و کرنا نکرد!؟ می دونید شگفتی سوم چی بود؟  بله یک سوکت تلفن یا به عبارتی شبکه با دقیقتر بگم محلی برای اتصال به شبکه بزرگ و گسترده و فراگیر و شب و روز آنلاین و همیشه بیدار شتاب. برای دریافت الکترونیکی پول از بازدید کنندگان محترم نمایشگاه. (حالا بماند که ما ۲شب پی در پی با عیالات متحده و فرزندان به فروشگاه شهر وند مرکزی رفتیم و سبد خریدمان را پر کرده و موقع حساب و کتاب با پز و افاده کارتمان را درأوردیم تا آنلاین حسابمان را پرداخت کنیم و با کمال تعجب دیدیم که مسئولان باجه می فرمایند که شبها بعد از ساعت ۱۰ کارت خوانها کار نمی کنند و کمی که اینظرفتر آمدیم دیدیم چندین تابلو بزرگ از سقف آویزان کرده و رویش نوشته اند با کارتهای .... لذت خرید را احساس کنید و ما هم این لذت را هم احساس کردیم و هم مشاهده)
امیدوارم این سیستم مستقر در نمایشگاه کار کند و حال خریداران و ناشران را نگیرد.

۴- موضوع چهارم وحود سطل های جدید آشغال در سرتاسر فضای باز نمایشگاه بود تا مثل سال قبل نمایشگاه تبدیل به زباله دانی نشود.

راستی وقتی من که خیلی آدم با هوشی نیستم می فهمم که بابا با اجیر کردن چند نفر می شود آشغال ها را هر لحظه جمع آوری کرد چرا باید فضای نمایشگاه پر از آت و آشغال شود؟ چرا باید در کنار غذا فروشی ها کثافت همه جا را بگیرد؟  بخدا اگر فقط چند نفر (به تعداد انگشتان دست) در فضای باز نمایشگاه بچرخند و آشعالها را جمع کنند بقیه مردم اصلا خجالت می کشند که آشعال ها یشان را به زمین بریزند

۵ - از مسئولین نمایشگاه خواهش می کنم هر بروشور یا برگه ی راهنمایی که برای بازدید کنندگان چاپ می کنند قبل از چاپ به دست یک کسی که اصلا به مصلا نیامده بدهند و ازش بخواهند که مثلا فلان جا را پیدا کند و اگر پیدا کرد اقدام به چاپ آن بروشور بکنند. چون معمولا این برگه های اطلاع رسانی به هیچ دردی نمی خورند. مثلا یک نویسنده و یا اهل قلم که از فلان شهر دوری آمده وقتی می خواهد به سرای اهل قلم برود به راحتی از طریق برگه راهنما محل آن را پیدا کند.

 

/ 3 نظر / 11 بازدید
علیرضا

سلام . امیدوارم که نمایشگاه خوبی برگزار شود

اریک

امیدوارم تو توی کارت موفق باشی کتابفروش و منهم میام نمایشگاه دوست من ...کارت درست بوده ...واقعن درست بوده

ایرج

سلام واقعا که در نظافت نمایشگاه هرچه قدر بگوییم باز کم است دیروز جمعه من از سمت رسالت وارد نمایشگاه شدم روی پله های بزرگ یک عده تراکت پخش می کردند و کسی نبود به اینها بگه که آقا این کار شما کثافکاریه چون این تراکت ها را به دست هرکی که می دادند می انداخت زمین و بعد از لحظاتی رو اسمان پرواز می کردند.